Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Systemów Elektryki i Automatyki Przemysłowej - EPLAN

ROB-TECH sp. z o.o.

  • Wilczak 45, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Wilczak 45

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych zgodnie z ustaleniami i wytycznymi w środowisku Eplan Electric P8,

  • Kontrola dokumentacji elektrycznej ePlan oraz dobór rozwiązań technicznych,

  • Sporządzanie list materiałowych do zamówień,

  • Współpraca z działem automatyki, konstrukcji oraz montażu elektrycznego.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w przygotowywaniu planów i schematów elektryki i automatyki przemysłowej,

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: elektronika/ elektrotechnika lub automatyka/ robotyka,

  • wiedza z dziedziny podstawowych zagadnień automatyki przemysłowej oraz umiejętność zastosowania jej w codziennej pracy,

  • znajomość oprogramowania EPLAN Electric P8, lub innych pokrewnych, np. SEE Electrical, ELCAD,

  • praktyczna umiejętność projektowania instalacji elektrycznej, systemów sterowania oraz systemów robotyki,

  • doświadczenie przy prefabrykacji szaf sterowniczych,

  • uprawnienia SEP dozór – mile widziane,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta w branży automotive – mile widziane,

  • otwartość na nowe zadania i wyzwania,

  • dokładność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • język angielski – poziom b2.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B (w zależności od preferencji),

  • Pakiety opieki medycznej dofinansowane przez firmę,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NNW,

  • Okresowe imprezy i spotkania firmowe,

  • Szkolenia i rozwój kompetencyjny zgodnie z przyjętym wspólnie planem rozwojowym,

  • Jasna ścieżka rozwoju,

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym odzież ochronna wysokiej klasy,

  • Pokrycie kosztów wyjazdów służbowych zgodnie z przyjętym standardem firmy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy innowacyjną polską firma, która od ponad 15 lat z sukcesem projektuje, konstruuje i wdraża kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki w firmach na całym świecie. Nasze zaawansowane rozwiązania technologiczne zwiększają wydajność i poprawiają jakość procesów przemysłowych, optymalizują koszty oraz wspierają budowanie przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

W rob-tech tworzymy atmosferę opartą na bezpośrednich, otwartych i koleżeńskich relacjach. Cenimy różnorodne punkty widzenia, zachęcamy do wychodzenia z własną inicjatywą i pomysłami, dajemy pole do rozwoju. Wierzymy, że zgrany zespół stawi czoła nawet najbardziej wymagającym projektom.

W rob-tech Projektant schematów elektryki i automatyki przemysłowej odpowiada za przygotowanie schematów automatyki i elektryki pod konstruowane maszyny i stacje zrobotyzowane. Projektant ściśle współpracuje z zespołem elektryków oraz automatyków.