Ta oferta pracy jest nieaktualna od 501 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Systemów Fotowoltaicznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych (dachowych i gruntowych)
    • przygotowywanie ofert dla klientów
    • opracowanie harmonogramów realizacji projektu i nadzorowanie postępu prac
    • przygotowanie wniosków do RDOŚ (Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska)
    • przygotowywanie wniosków i zgłoszeń o warunki przyłączenia do sieci energetycznej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – techniczne - preferowane: elektryka, mechatronika, automatyka
    • uprawnienia elektryczne, projektowe
    • minimum 2-letnie doświadczenie praktyczne w zakresie branży energetycznej
    • doświadczenie w projektowaniu w AutoCad
    • znajomość programów służących do planowania instalacji fotowoltaicznych
      (np. BlueSol, PVSol, PVSyst, EasySolar, PV Manager,etz)
    • znajomość rynku urządzeń, produktów oraz elementów składowych instalacji fotowoltaicznych
    • znajomość obsługi pakietu MS Office
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • stałe warunki zatrudnienia
    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • niezbędne narzędzia pracy
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz
    z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych klikając:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.