Oferta pracy

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Skarbowców 23B

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • Spring Framework

  • Docker

  • OpenId Connect

  • Hibernate

  • Mockito

  • JUnit

  • Jenkins

  • GitLab

  • Java

Mile widziane

  • SonarQube

  • Oracle

  • PostgreSQL

  • WebService

  • REST-API

  • JWT

O projekcie

Projekty w większości rozwój aplikacji webowych w zakresie Capacity Management, Informacji Przestrzennej, Zarządzania Majątkiem, Uprawnieniami i dostępami do udostępnianych systemów. W części wsparcie już wdrożonych aplikacji.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań poprzez aktywny udział w tworzeniu wizji biznesowej, oraz architektury rozwiązania (funkcjonalnej, danych, logicznej, integracji, technicznej) i architektury technicznej (stos technologiczny, używane komponenty, serwery)

  • Definiowanie wymagań niefunkcjonalnych (ang. security, reliability, performance, maintainability, scalability, and usability) oraz sposobu ich realizacji

  • Definiowanie zadań projektowych, ocena jakości ich realizacji

  • Modelowanie rozwiązań projektowych

  • Opracowanie projektów szczegółowych, szacowanie pracochłonności

  • Doskonalenie i wdrażanie standardów i dobrych praktyk metodycznych i technologicznych.

  • Serwisowanie aplikacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji trójwarstwowych – Angular, Java, Baza Danych

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac w metodykach Agile

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w implementacji aplikacji mobilnych

  • Doświadczenie w monitorowaniu rozwiązań IT

  • Znajomość pojęć systemów informacji przestrzennych

  • Doświadczenie w zakresie procesów CI, CD, devOps oraz narzędzi – Jenkins, SonarCube, GitLab, konteneryzacji, AnsibleTower lub adekwatnych

Podział czasu pracy
30%

Prace projektowe

40%

Prace programistyczne - rozwój

20%

Prace programistyczne - utrzymanie

10%

Rozwój kompetencji i inne

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • TDD

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem baz danych i technologii integracyjnych. Nasze projekty obejmują cały cykl życia przedsięwzięcia od architektury korporacyjnej poprzez modelowanie dziedziny zastosowań, projektowanie, implementację, testy i wdrożenie systemu dając szansę szerokiego rozwoju kompetencji.

Indywidualne doświadczenie i wkład są częścią unikalnych rozwiązań IT dla rozwoju energetyki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

Etapy rekrutacji
1

Ocena doświadczenia na bazie przesłanego CV

2

Rozmowa telefoniczna / review cv

3

Opcjonalnie - rozmowa techniczna

4

Przedstawienie oceny / oferty przez PSE Innowacje

5

Podjęcie ostatecznej decyzji przez kandydata

PSE Innowacje sp. z o.o. świadczy usługi doradcze z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania IT dla Polskich Sieci Elektroenergetycznych, co jest naszym wkładem w budowanie innowacyjnej gospodarki w naszym kraju.

Przewiń do profilu firmy