Projektant Systemów IT - Analityk Biznesowy i Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-06
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-01-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Główne zadania:

  • weryfikacja, systematyzacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych w ramach projektów realizowanych przez Dział IT
  • tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych, systemowych łącznie z etapem projektu technicznego w ramach realizowanych projektów
  • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT
  • umiejętność zarządzania współpracą z dostawcą zewnętrznym wspierającym realizację projektu biznesowego i systemowego

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Projektanta systemów IT/Analityka Biznesowego i Systemowego w Dziale IT
  • umiejętności tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe
  • co najmniej średnio-zaawansowanej znajomości języka SQL/PLSQL
  • znajomości UML i BPMN oraz narzędzi Enterprise Architect, Confluence, JIRA
  • umiejętności pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach
  • mile widziane doświadczenie w branży Telco/Media
  • mile widziane doświadczenie programistyczne
  • technicznego/informatycznego wykształcenia
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • komunikatywności
  • proaktywności

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
  • owocowe czwartki
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie
CV w języku polskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w bazie kandydatów do pracy w ITI Neovision S.A. i przechowywanie przez okres minimum 2 lat od daty ich otrzymania na potrzeby procesów rekrutacyjnych w ITI Neovision S.A.”.
Informujemy, że dane będą przetwarzane przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w celu i zakresie potrzebnym do rekrutacji prowadzonych w ITI
Neovision S.A.. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.