Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Systemów IT - Analityk Biznesowy i Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

    Główne zadania:

    • weryfikacja, systematyzacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych w ramach projektów realizowanych przez Dział IT
    • tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych, systemowych łącznie z etapem projektu technicznego w ramach realizowanych projektów
    • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT
    • umiejętność zarządzania współpracą z dostawcą zewnętrznym wspierającym realizację projektu biznesowego i systemowego

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Projektanta systemów IT/Analityka Biznesowego i Systemowego w Dziale IT
    • umiejętności tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe
    • co najmniej średnio-zaawansowanej znajomości języka SQL/PLSQL
    • znajomości UML i BPMN oraz narzędzi Enterprise Architect, Confluence, JIRA
    • umiejętności pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach
    • mile widziane doświadczenie w branży Telco/Media
    • mile widziane doświadczenie programistyczne
    • technicznego/informatycznego wykształcenia
    • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
    • komunikatywności
    • proaktywności

    Oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
    • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
    • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
    • owocowe czwartki

    Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie
    CV w języku polskim

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

    Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.