Oferta pracy

Projektant Systemów IT - Analityk Systemowy

CANAL+ Polska S.A.O firmie

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Warszawa

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Dział IT szuka kandydatów na stanowisko:
PROJEKTANT SYSTEMÓW IT/ANALITYK SYSTEMOWY

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja, systematyzacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych w ramach projektów realizowanych przez Dział Developmentu
  • tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych, systemowych łącznie z etapem projektu technicznego w ramach realizowanych projektów
  • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT
  • zarządzanie współpracą z dostawcą zewnętrznym wspierającym realizację projektu biznesowego i systemowego

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Projektanta systemów IT/Analityka Biznesowego i Systemowego w Dziale IT
  • umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe
  • co najmniej średnio-zaawansowana znajomość języka SQL/PLSQL
  • doświadczenie w projektach realizowanych zwinnie
  • znajomość UML i BPMN oraz narzędzi Enterprise Architect, Confluence, JIRA
  • umiejętność pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach
  • mile widziane doświadczenie w branży Telco/Media
  • mile widziane doświadczenie programistyczne
  • techniczne/informatyczne wykształcenie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • komunikatywność
  • proaktywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole
  • realny rozwój umiejętności
  • nową, unikalną i cenną wiedzę
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty kanałów platformy CANAL+
Wyślij nam swoje CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CANAL+ Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.