Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant systemów IT (Low-Code platform developer)

DomData AG Sp. z o.o.

Aleje Solidarności 46

Stare Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Chcesz tworzyć systemy informatyczne a nie jesteś programistą, mamy pracę dla Ciebie.

Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia a przekuwanie pomysłów w działanie sprawia Ci satysfakcję, to praca w DomData przy tworzeniu rozwiązań biznesowych na naszej autorskiej Platformie Ferryt jest dla Ciebie.

Budowanie rozwiązań biznesowych na Platformie Ferryt zaliczanej do Low-Code Platform polega na tworzeniu aplikacji w sposób wizualny bez konieczności ręcznego pisania kodu, dzięki czemu za pomocą diagramów, grafów czy formularzy bez znajomości języków programowania będziesz miał możliwość stworzyć działający system.

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klienta,

  • opracowywanie koncepcji rozwiązań biznesowo – informatycznych,

  • budowanie systemów informatycznych na Platformie Ferryt,

  • nadzorowanie procesu tworzenia rozwiązania biznesowo – informatycznego,

  • współpraca z doświadczonym zespołem projektowym,

  • wspieranie dobrej atmosfery w pracy :).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub informatyczne),

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • komunikatywność,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w jednym z poniższych obszarów:

  • prowadzenie analiz funkcjonalnych / biznesowych oraz tworzenie specyfikacji,

  • projektowanie procesów biznesowych w narzędziach klasy BPMS,

  • budowanie rozwiązań na platformach Low-Code,

  • znajomość produktów i usług bankowych.

To oferujemy

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i zdefiniowania indywidualnej ścieżki kariery,

  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,

  • ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

  • pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym,

  • interesujące wyzwania i zdobycie doświadczenia,

  • dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych,

  • imprezy integracyjne i eventy budujące dobre relacje w zespołach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • parking dla rowerów

Jesteśmy 250-osobową firmą działającą na rynku IT od 15 lat. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem platformy procesowej Ferryt BPM oraz platformy analitycznej InForum. Z naszych rozwiązań korzystają m.in. najnowocześniejsze banki w Polsce.

Dowiedz się o nas więcej na domdata.pl

Przewiń do profilu firmy

Oczekiwania:

  • Zapraszamy do złożenia aplikacji osoby posiadające doświadczenie w pracy w podobnym zakresie oraz osoby nieposiadające doświadczenia dla których praca w IT jest wybraną ścieżką rozwoju.