Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Systemów Oświetlenia Awaryjnego

  • Kraków, Michałowice (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AWEX – to Lider wśród producentów systemów bezpieczeństwa, a wytwarzane w Polsce systemy oświetlenia awaryjnego oraz systemy sygnalizacji pożaru są produktami cenionymi zarówno w kraju jak i poza jego granicami.
    Firma realizuje od lat misję profesjonalnego i świadomego producenta urządzeń w swojej branży. Opiera się na zaawansowanych technologiach i autorskich rozwiązaniach z branży oświetleniowej i elektortechnicznej. W związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur zatrudni pracowników do Działu Projektów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków, Michałowice (pow. krakowski)
    Nr ref. oferty OP/ Centrala

    Zadania:

    • Wykonywanie projektów oświetlenia awaryjnego
    • Doradztwo i wsparcie techniczne

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe elektryczne
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia
    • Znajomość programu AutoCad,
    • Obsługa systemu Windows i pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
    • Umiejętność i chęć pracy w zespole
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Program profesjonalnych szkoleń
    • Niezbędne narzędzia do pracy na wykonywanym stanowisku
    • Możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie oferty z CV wraz z listem motywacyjnym (z uwzględnieniem nr ref. ogłoszenia) klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)