Oferta pracy

Projektant Systemów Sterowania

Kronospan OSB Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC oraz tworzenie systemów wizualizacji SCADA/HMI,

  • Programowanie/parametryzowanie i uruchamianie napędów,

  • Modyfikacja i optymalizacja systemów sterowania istniejących linii produkcyjnych w obrębie zakładów Grupy,

  • Uruchamianie linii produkcyjnych w obrębie zakładów Grupy,

  • Diagnostyka i analiza problemów związanych z automatyką w zakładach Grupy (tam gdzie jest to możliwe – zdalnie).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach: automatyka, elektrotechnika lub pokrewne.

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Strzelcach Opolskich.

  • Doświadczenie w programowaniu, parametryzowaniu i uruchamianiu napędów (SEW, Siemens, Lenze).

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC z rodziny Siemens S7, znajomość języków LAD, STL, GRAPH.

  • Płynna obsługa środowiska Simatic Step7, Tia Portal.

  • Doświadczenie w uruchamianiu linii produkcyjnych.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

  • Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i samodzielnego prowadzenia projektów.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych (50%).

  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.

● Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612