Projektant systemów teletransmisyjnych oraz sieci IP

Łączpol Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Specjalista

Lider branży IT Firma ŁĄCZPOL, partner NOKIA poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób z doświadczeniem, ale także kandydatów chcących rozpocząć rozwijać się w kierunku teletransmisji jak i technologiach w oparciu o protokół IP.

Kluczowym celem osób zatrudnionych na tym stanowisku jest wsparcie techniczne naszych klientów w utrzymaniu i rozbudowie sieci teleinformatycznych, zapewniając ich działanie na optymalnym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, ale również studenci ostatnich lat studiów
  • znajomość języka angielskiego
  • doskonałe umiejętności planowania pracy oraz zdolności analityczne
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • solidność i samodzielność przy wykonywaniu obowiązków
  • W zależności od przypisanego projektu:
  • znajomość technologii transmisyjnych: SDH, PDH, DWDM, CWDM
  • znajomość sieci telekomunikacyjnych w szczególności IP/MPLS

Dodatkowe atuty:

  • znajomość rozwiązań związanych ze środowiskiem sieci telekomunikacyjnych
  • znajomość sprzętu teletransmisyjnego jak: Transmode, Ciena, Nortel, Ericsson, Tellabs, Alcatel-Lucent, Nokia
  • doświadczenie w uruchamianiu sprzętów telekomunikacyjnych/sieciowych
  • certyfikaty dostawców teletransmisyjnych/sieciowych
  • praktyczna znajomość sieci telekomunikacyjnych w szczególności IP/MPLS
  • praktyczna znajomość sieci komputerowych i rozwiązań opartych na technologii IP

Firma oferuje:

  • udział w międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia specjalistyczne
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny również w języku angielskim) ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z zaznaczonym numerem referencyjnym za pomocą przycisku aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy