Oferta pracy

Projektant systemowy (radar pasywny)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Projektant Systemowy (zobrazowanie, rozpoznanie, śledzenie w radarze pasywnym) (K/M)

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • Udział w pracach badawczo – rozwojowych oraz wdrożeniowych z zakresu systemów radiolokacji i rozpoznania radioelektronicznego;
  • Projektowanie nowych rozwiązań oraz funkcjonalności systemów;
  • Projektowanie sprzętu oraz algorytmów dla systemów teleinformatycznych, sprzętu systemów radiolokacyjnych, systemów rozpoznania radioelektronicznego oraz urządzeń mikrofalowych i zasilania;
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej tworzonych urządzeń i systemów;
  • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej;
  • Udział w opracowaniu i aktualizacji warunków technicznych, programów badań oraz dokumentacji użytkowej;
  • Opracowywanie wytycznych konstrukcyjnych do realizacji dokumentacji konstrukcyjnej;
  • Uruchamianie układów/ systemów/ urządzeń próbnych i prototypowych;
  • Współpraca z architektami, zespołem programistów, projektantami systemowymi z kooperantami w zakresie projektowania
    i wytworzenia zaprojektowanego układu/ systemu;
  • Wspieranie wydziałów produkcyjnych w uruchamianiu i diagnostyce wyrobów oraz wdrażaniu ich do produkcji;
  • Uczestnictwo w badaniach opracowanych algorytmów, urządzeń zarówno w laboratorium na terenie Spółki oraz w lokalizacji użytkownika (np. jednostka wojskowa);
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizacji zadań na poziomie managerskim oraz negocjacja warunków zawieranych umów bądź kontraktów krajowych;
  • Monitorowanie aktualnego stanu i tendencji rozwoju w zakresie; algorytmów, systemów, urządzeń i rozwiązań teleinformatycznych/ antenowych/ mikrofalowych/ i zasilania;
  • Prezentowanie wyników pracy na forum publicznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: informatyka, elektronika, radiolokacja, lub pokrewny;
  • Umiejętność programowania w przynajmniej jednym z języków: C++, Python, MATLAB, Java;
  • Praktyczna znajomość zagadnień cyfrowego przetwarzania sygnałów;
  • Ogólna wiedza w zakresie systemów radiolokacji;
  • Ogólna wiedza w zakresie funkcjonowania i budowy systemów IT/ICT;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bardzo swobodną komunikację, tworzenie dokumentacji technicznej, raportów oraz czytanie dokumentacji technicznej;
  • Poświadczenie bezpieczeństwa osobowego lub gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej przyznającej certyfikat bezpieczeństwa;
  • Gotowość do krótkich zagranicznych delegacji służbowych;
  • Posiadanie predyspozycji do pracy w zespole;
  • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień śledzenia (np. filtrów Kalmana);
  • Znajomość technik zobrazowania ISAR, InISAR;
  • Znajomość technik walki radioelektronicznej;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak: JIRA, Confluence, Git, GitLab;
  • Umiejętność programowania w LabVIEW.

Oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę, oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,
  • Stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działania w zespole profesjonalistów,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne…),
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy,
  • Dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy