Oferta pracy

Projektant szkoleń e-learningowych

Wyższa Szkoła Bankowa w ToruniuO firmie

  • Młodzieżowa 31a, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

Młodzieżowa 31a

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i edycja filmów, postprodukcja wideo

  • realizacja nagrań video (w studio i wskazanych lokalizacjach)

  • tworzenie materiałów dydaktycznych (infografiki, plakaty, slajdumenty, przewodniki)

  • tworzenie / edycja / ulepszanie prezentacji biznesowych

  • tworzenie grafik/wideo dla profili społecznościowych (Facebook, YouTube)

  • prowadzenie transmisji na żywo: live streem, webinaria, konferencje oraz inne wydarzenia firmowe

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu Adobe Creative Cloud (między innymi Premiere Pro, Audition, Photoshop)

  • doświadczenie w montażu materiałów audio/wideo (świetnie jeśli masz portfolio)

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętności komunikacyjne i analityczne, chęć poznawania nowych technologii

  • znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • obsługa sprzętu foto/video

  • zmysł estetyczny

  • kreatywność

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja i terminowość

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • benefity w postaci dodatkowych dni wolnych w roku kalendarzowym (Dni Kanclerskie)

  • atrakcyjne dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń językowych

  • udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego bliskich oraz grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach