Projektant - Technolog (branża Farmaceutyczna/Produkcyjna)

FLUOR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gliwice, Polska
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

FLUOR S.A.

Gliwice

Gliwice

Korporacja Fluor – jesteśmy globalnym liderem, który projektuje, buduje, zarządza i utrzymuje największe inwestycje na całym świecie. Biuro w Gliwicach dostarcza usługi dla przemysłu Life Science and Advanced Manufacturing oraz chemicznego/ petrochemicznego.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Projektant- Technolog
(branża Farmaceutyczna/Produkcyjna)
Miejsce pracy: Gliwice

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Wsparcie wielobranżowego zespołu realizującego projekty dla klientów z branży Farmaceutycznej / Biotechnologicznej / Produkcyjnej / Zaawansowanych Technologii
  • Przygotowywanie ofert technicznych do przetargów, dokonywanie analizy technicznej zapytań ofertowych
  • Wsparcie klienta we wczesnych fazach projektu, opracowywanie koncepcji projektowych, analiza oraz wstępny wybór konfiguracji linii produkcyjnej czy poszczególnych urządzeń,
  • Opracowywanie branżowej dokumentacji technicznej w zakresie m.in:
    • przygotowywania i aktualizacji schematów technologicznych (PFD, P&ID)
    • sporządzania bilansów oraz obliczeń hydraulicznych wraz z ich analizą
    • tworzenia założeń i wymagań technicznych,
    • wykonywania obliczeń wspierających procesy projektowania
    Analiza oraz optymalizacja rozwiązań projektowych zgodnie z zakresem dokumentacji, harmonogramem, standardami i wymaganiami.
  • Uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych zespołów międzybranżowych (w tym międzynarodowych), również z udziałem klienta.
  • Opracowywanie zestawień wyników, przygotowywanie i prezentowanie raportów na potrzeby klienta.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu: biotechnologii, inżynierii chemicznej, technologii chemicznej
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej / biotechnologicznej, spożywczej czy FMCG, zdobyte na stanowisku np.: Inżynier Procesu, Projektant Technolog, Specjalista ds. Projektowania Instalacji Przemysłowych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)
  • Znajomość procesów produkcyjnych i technologicznych oraz zainteresowanie obszarem Zaawansowanych Technologii.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, w tym schematów technologicznych (PFD, P&ID), jak również znajomość wymagań jakościowych przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego, czy spożywczego
  • Wysoko rozwinięta umiejętność współpracy z innymi w celu realizacji powierzonych zadań oraz sprawnego komunikowania się na wszystkich szczeblach struktury organizacyjnej, jak również umiejętność pracy samodzielnej.
  • Umiejętność szerokiego i logicznego spojrzenia na zakres prac produkcyjnych, technologicznych, jakościowych i wdrożeniowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów
  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m. in.: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, „wczasy pod gruszą” - dofinansowanie wypoczynku, pracowniczy program emerytalny, programy rozwojowe)

Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do przesyłania
aplikacji za pomocą przycisku aplikuj:

Przed złożeniem aplikacji, prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią poniższej klauzuli informacyjnej

Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez FLUOR S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”, w tym przypadku Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od momentu złożenia aplikacji. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy