Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Technolog branży elektrycznej i AKPiA

REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA

  • Żelazna 9, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Żelazna 9

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie ofert w części technicznej z zakresu instalacji AKPiA oraz instalacji elektrycznych dla kompletnych bloków energetycznych

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych, WTD pod potrzeby wycen i procesu zakupowego

  • Współpraca z zewnętrznymi Biurami Projektowymi, poddostawcami i podwykonawcami

  • Udział w negocjacjach z Klientem w zakresie rozwiązań oferowanych instalacji

  • Wsparcie techniczne pracowników działów handlowych w zakresie wycen, harmonogramów oraz zapisów kontraktowych oferowanych instalacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku technicznym

  • Umiejętność przygotowywania specyfikacji instalacji i wstępnych kosztorysów

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami sterowania lokalnego i centralnego (DCS) dla kompletnych obiektów energetycznych oraz części elektrycznej na obiektach energetycznych wraz z wyprowadzenia mocy

  • Umiejętność przygotowywania WTD i zapytań ofertowych

  • Przygotowywanie wstępnych rysunków / schematów koncepcyjnych

  • Zaangażowanie, sumienność i merytoryczne podejście do zadań

  • Umiejętność pracy w stresie pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność (udział w wizjach lokalnych)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce sektora energetycznego

  • Udział w ambitnych projektach realizowanych na terenie całego kraju oraz za granicą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień oraz udziału w szkoleniach

  • Współpracę z najlepszymi fachowcami na rynku

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenia grupowe

Remak-Energomontaż S.A. należąca do GRUPY ZARMEN jest jedną z wiodących, polskich firm w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki. Zatrudniamy obecnie około 700 pracowników posiadających specjalistyczne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie branżowe. Wiemy, że pracownicy to nasz największy kapitał, dlatego wspieramy ich umiejętności i potencjał, poprzez szeroki wachlarz szkoleń, zarówno dla pracowników produkcji, jak i administracji. Zapewniamy pracę pełną wyzwań w interdyscyplinarnych zespołach, prowadzenie ciekawych i innowacyjnych projektów, a także kontakty z Klientami z różnych części świata.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: https://www.remak.com.pl/