Projektant Technolog

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 19.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ichemad Profarb Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach specjalizująca się
    w branży inżynierii chemicznej poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko:

    Asystent Projektanta/Projektant Technolog
    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z projektantem prowadzącym w tematach związanych z projektowaniem instalacji przemysłowych
    • opracowywanie dokumentacji technicznej: schematy technologiczne, rozmieszczenia instalacji, dobór aparatów i urządzeń, przygotowanie rysunków technicznych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności technologia i inżynieria chemiczna
      lub pokrewne
    • dobra znajomość oprogramowania CAD
    • mile widziana znajomość oprogramowania Bentley (OpenPLANT PID)
    • znajomość aktualnych norm i przepisów (PN-EN, ISO)
    • operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym
    • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego mile widziana
    • dyspozycyjność (możliwe wyjazdy krajowe i sporadycznie zagraniczne)
    • prawo jazdy
    • komunikatywność, dokładność

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
    • możliwość rozwoju zawodowego w szerokim zakresie branży chemicznej
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz" poniżej.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.