Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant - Technolog

  • Jaworzno, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Jaworzno

    Opis stanowiska

    • Sporządzanie projektów
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
    • Sporządzanie wycen dla klienta

    Wymagania

    • Wykształcenie techniczne ( kierunek: spawalnictwo, projektowanie konstrukcji stalowych, budowa maszy lub pokrewne)
    • znajomość oprogramowania CAD
    • Prawo jazdy kat. B
    • Zdolność dobrej organizacji własnej pracy,
    • Zaangażowanie w postawione zadania
    • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji

    Oferujemy

    • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań projektowych
    • Umowę o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.