Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Technolog

  • Tarnów, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Projektant technolog
    Miejsce pracy: Tarnów

    Zakres obowiązków:

    • Analiza dokumentacji przetargowej, udział w przygotowaniu zapytań ofertowych, wyjaśnienia do zapytań, analiza techniczna ofert, przygotowywanie ofert technicznych do przetargów.
    • Opracowanie projektów branży technologicznej w zakresie m.in. schematów PFD, P&ID, karty danych, opisy sterowania, HAZOP, LOPA, opracowywanie stref wybuchowych, optymalizacja rozwiązań zgodnie z zakresem dokumentacji, harmonogramem, standardami i wymaganiami
    • Opracowanie i weryfikacja bilansów, wymagań technicznych dla urządzeń
    • Prowadzenie i weryfikacja akcji ofertowych z uzgodnieniami oraz wydawanie opinii technicznych
    • Nadzór nad podległymi pracownikami, podział pracy między współpracujących projektantów, komunikacja ze specjalistami z innych branż inżynieryjnych, sprawdzenia wewnętrzne i zarządzanie rewizjami
    • Wykonywanie uzgodnień projektowych z klientem
    • Weryfikacja umów na dostawy, odbiory, udziały w rozruchach

    Poszukiwane kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe, inżynieria procesowa, inżynieria chemiczna, energetyka lub równoważne
    • Minimum 5 – letnie doświadczenie na stanowisku projektant technolog
    • Znajomość zagadnień rozruchowych, procesowych, energetycznych,
    • Znajomość elektrociepłowni, układów poligeneracyjnych,  tłoczni gazu lub zbliżonych instalacji
    • Znajomość AutoCAD wymagana
    • Znajomość AutoCAD Plant 3D, PRO II, Ebsilon lub podobnego oprogramowania np. AutoPlant, Thermoflow
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dbałość o czytelność, spójność i poprawność rozwiązań technicznych
    • Umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i skrupulatność
    • Prawo jazdy kat. B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.