Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant technolog w CORPUS - konstruktor mebli na zamówienie

FILWOOD F.R.B. FILIP

7 00012 000 brutto / mies.
  • Strażacka 89, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Strażacka 89

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja realizacji

  • projektowanie mebli na zamówienie dla klientów komercyjnych i indywidualnych

  • wykonywanie kosztorysów

  • wykonywanie pomiarów

  • wykonywanie rysunków wykonawczych na produkcję

  • współpraca z działem produkcji i sprzedaży mebli

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi programów do projektowania Corpus, AutoCad

  • znajomość branży meblowej

  • znajomość zasad konstrukcji mebli i planowania wnętrz

  • znajomość materiałów, akcesoriów i okuć meblowych

  • umiejętność pracy z klientem i współpracy z zespołem

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • dokładność i sumienność

  • atutem będzie wykształcenie wyższe: Technologia Drewna lub Architektura

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • pracę przy ciekawych projektach

  • pracę w zgranym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Firma istnieje od 1995 r. od 2020 roku rozszerzyliśmy działalność o stolarstwo meblowe, posiadamy własny nowoczesny park maszynowy bazujący na programie Corpus i maszynach CNC.