Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant ubioru

  • Gdańsk, Chmielno (pow. kartuski), pomorskie
  • Specjalista
  • 11.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Patrizia Aryton to jedna z najlepszych, dynamicznie rozwijających się polskich marek modowych. Patrizia Aryton proponuje kolekcje dla Kobiet, które szukają równowagi pomiędzy przemijającymi trendami a klasyką w nowoczesnym ujęciu. Wyróżnikiem marki są najlepsze tkaniny oraz najwyższa jakość wykonania.

    Miejsce pracy: Chmielno, Gdańsk woj. pomorskie

     Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie założeń projektowych do kolekcji.
    • Tworzenie moodboardów.
    • Współprojektowanie komplementarnej i spójnej kolekcji.
    • Monitoring jakości wykonania zaprojektowanych modeli od momentu powstania projektu do produkcji.

    Wymagania:

    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku projektanta.
    • Bardzo dobra znajomość rynku odzieżowego.
    • Znajomości zasad konstrukcji.
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne.
    • Pracowitość.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w miłej atmosferze.
    • Realny wpływ na wizerunek marki modowej.
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach.
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy.
    • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz konta na Facebooku!

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)