Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant układów hydraulicznych

HYDAC Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie układów hydraulicznych i/lub smarnych

  • odpowiedzialność za przygotowywany projekt

  • przygotowanie ofert dla klientów

  • przygotowanie kalkulacji kosztowej

  • pozyskiwanie ofert od poddostawców

  • praca w programie SAP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość zagadnień hydrauliki siłowej

  • znajomość programu SolidWorks oraz AutoCad

  • mile widziana znajomość SAP, znajomość MS Office

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność pracy w grupie

  • doświadczenie w kontaktach z klientami

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • zdolność do samodzielnego prowadzenia projektów

  • zaangażowanie, dyspozycyjność, systematyczność i dyscyplina

To oferujemy

  • ciekawą i atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej

  • możliwość samorealizacji i rozwoju

  • szkolenia i wsparcie techniczne

  • samodzielność i odpowiedzialność przy realizacji zadań

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

HYDAC lider na rynku hydrauliki siłowej, w związku z intensywnym rozwojem firmy w Polsce oraz w Europie Wschodniej przyjmie osobę na stanowisko: PROJEKTANT układów hydraulicznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres HYDAC Sp. z o.o. ul. Reymonta 17 43-190 Mikołów lub za pomocą przycisku Aplikuj.