Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant układów technologicznych

INWAT sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

płk. Jana Kilińskiego 141

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów technicznych instalacji rurociągowych – dobór komponentów, materiałów, obliczenia, rysunki, instrukcje obsługi

  • Projektowanie i konstruowanie urządzeń pomocniczych dla energetyki

  • Wykonywanie obliczeń przepływowych i wytrzymałościowych niezbędnych przy projektowaniu

  • Udział w pracach wdrożeniowych na obiekcie oraz uczestnictwo w uruchamianiu układów

  • Udział w pracach badawczych i pomiarowych na obiektach energetycznych

  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/końcowa faza studiów (preferowany kierunek energetyka lub pokrewny) lub równoważne doświadczenie

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (także w języku angielskim)

  • Sumienność i solidność wykonywania zadań

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Solid Works lub podobnego oprogramowania 3D

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Otwartość na nowe rozwiązania i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole specjalistów

O nas

„INWAT” Sp. z o.o. w Łodzi została utworzona w 1989 r. Od chwili powstania prowadzi szeroki zakres specjalistycznych usług dla energetyki zawodowej i przemysłowej oraz przemysłu związanego z energetyką w Polsce i za granicą. Pracownicy firmy wykonywali prace pomiarowe, projektowe, serwisowe i modernizacyjne w większości elektrowni w Polsce oraz między innymi w Estonii, Indiach, Chinach, Rosji, Ukrainie, Litwie, Serbii.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem https://www.inwat.pl/aktualnosci/praca

Atutem naszej firmy jest niewątpliwie wszechstronność i kompleksowe podejście do problemów zgłaszanych przez Inwestorów.

Przeprowadzamy badania cieplno – przepływowe turbin parowych i gazowych oraz kotłów. Wykonujemy modernizacje turbin i zabudowę nowych turbozespołów i urządzeń pomocniczych, rozwiązując indywidualne problemy użytkowników, dotyczące optymalnego wykorzystania możliwości eksploatacyjnych elektrociepłowni przemysłowych. Zajmujmy się projektowaniem oraz modernizacją kotłowni wodnych i parowych oraz członów ciepłowniczych, a także projektowaniem rurociągów parowych i wodnych, układów AKPiA turbin i urządzeń pomocniczych. Modernizujemy układy regulacji turbin wprowadzając regulację elektro – hydrauliczną.

Wieloletnie doświadczenia kadry inżynierskiej, wyspecjalizowanej w zakresie konstrukcji i modernizacji turbin oraz rozwinięta współpraca z firmami remontowymi, pozwalają nam na prowadzenie inwestycji w systemie „pod klucz”.

Opracowanie własnych wysokosprawnych profili łopatkowych, umożliwia nam wykonywanie modernizacji układów przepływowych turbin parowych wszystkich typów i wielkości. Posiadamy własne programy obliczeniowe wykorzystywane do obliczeń przepływowych i cieplnych oraz bilansowania układów.

Posiadamy specjalistyczne programy najlepszych firm światowych do obliczeń metodą elementów skończonych oraz do projektowania całych elektrowni.