Oferta pracy

Projektant User Experience

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Cyfryzacja jest strategicznym zadaniem państwa. Jej sensowny rozwój jest możliwy tylko wtedy, gdy państwo ma po swojej stronie kompetencje cyfrowe, odpowiedni zespół ekspertów oraz spójną strategię. My jesteśmy częścią tego zaplecza.

Centralny Ośrodek informatyki to centrum kompetencji, software house i instytucja publiczna w jednym. Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem specjalistów cyfrowych. Mamy ekspertów IT, projektujemy usługi i doświadczenie użytkownika, szkolimy, prowadzimy komunikację społeczną, zarządzamy projektami i zamówieniami publicznymi. Dzięki temu możemy realizować kluczowe w państwie projekty cyfrowe od A do Z.

Zapraszamy do naszego zespołu PROJEKTANTA UX.

Twórz nowoczesne, użyteczne i intuicyjne rozwiązania dla znajomych, rodziny i ponad 37 mln Polaków. Wspólnie ulepszymy polską administrację online.
Poszukujemy, doświadczonego i samodzielnego projektanta UX, który:

  • samodzielnie organizuje i prowadzi proces projektowy ux
  • zna zasady "user centered design"
  • potrafi tworzyć makiety, w programie Axure
  • w przeszłości organizował lub prowadził badania
  • potrafi "sprzedawać" zaprojektowane makiety
  • jest na bieżąco w nowych technologiach, aplikacjach webowych, standardach ux

Zakres obowiązków

  • projektowanie makiet w programie Axure
  • zbieranie i analizowanie wymagań
  • prowadzenie prezentacji makiet
  • organizacja pracy własnej (zadania, priorytety)
  • organizowanie i prowadzenie procesu projektowego
  • komunikacja z zespołem programistów
  • przygotowanie i prowadzenie badań (wspólnie z badaczem ux)

Poszukiwane kompetencje

  • dobrą lub świetną znajomość AXURE
  • umiejętność samoorganizacji
  • znajomość metod, narzędzi i zasad UX
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
  • znajomość metod dot. badań UX
  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań (prezentacja makiet)
  • umiejętność zbierania i analizowania wymagań biznesowych / wymagań użytkowników
  • pomysłowość, kreatywność
  • znajomość interfejsów nowoczesnych aplikacji internetowych
  • umiejętność wypracowywania rozwiązań kompromisowych
  • umiejętność obrony zaprojektowanych makiet, przedstawiając przekonujące argumenty
  • jesteś gotów(-owa) stawiać się osobiście w siedzibie, jeżeli zajdzie taka potrzeba (sporadycznie)

Oferujemy

  • zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę
  • udział w zróżnicowanych technicznie projektach
  • dostęp do najnowszych technologii
  • pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników
  • dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie
  • otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego
  • dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna i wczasy pod gruszą

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne