Oferta pracy

Projektant UX+UI / UX+UI Designer

Suntech S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Suntech S.A.

Warszawa

Suntech S.A. rozwija i wdraża nowoczesne systemy informatyczne dla operatorów telekomunikacyjnych. Realizujemy kreatywne i innowacyjne projekty na całym świecie. Firma istnieje od 1996 roku i ma na koncie setki wdrożonych rozwiązań. Oferujemy elastyczne warunki zatrudnienia i niezwykle ciekawe wyzwania zawodowe. Nasz zespół to melanż wybitnych indywidualności i znakomitych graczy zespołowych. Odnajdzie się u nas każdy, dla kogo ważne są doskonała atmosfera w pracy i ambitne wyzwania zawodowe.

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w produkcji oprogramowania prowadzonej w oparciu o SCRUM/Agile:
    • Projektowanie UX, UI, UX Copyright interfejsu użytkownika dla aplikacji biznesowych wykonanych w technologiach Desktop, Web i Mobile
    • Weryfikacja efektów pracy programistów w zakresie UX, UI i estetyki aplikacji
  • Koordynacja rozwoju ergonomicznych i estetycznych aspektów oprogramowania
    • Stworzenie zasad implementacji oprogramowania dotyczących interfejsu użytkownika i nadzór nad ich realizacją
    • Ocena stosowania wytyczonych zasad w poszczególnych obszarach produktowych
    • Prowadzenie prezentacji, szkoleń i konsultacji dla programistów
  • Określanie potrzeb użytkowników końcowych na podstawie dostarczonych materiałów

Wymagane:

  • Wysokie kompetencje w zakresie projektowania ergonomicznego i estetycznego interfejsu użytkownika dla aplikacji Desktop, Web i Mobile
  • Udokumentowane minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z projektowaniem UX + UI (konieczna prezentacja osiągnięć w tym zakresie)
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów dla przedsiębiorstw (back office), na przykład oprogramowania OSS, BSS, CRM lub ERP
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z technologiami: Angular, MS Windows Forms, WPF, Xamarin
  • Znajomość środowiska Microsoft Azure DevOps Server
  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych i systemów przestrzennych

Oferujemy:

  • Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Elastyczny czas pracy - indywidualny harmonogram obecności – pełny etat. Możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach.
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • System kafeteryjny do indywidualnego wyboru świadczeń pozapłacowych typu karnety sportowe, bilety do kina, teatru itp.
  • Doskonałą, dobrze skomunikowaną lokalizację: 15 minut tramwajem z centrum Warszawy, kilka metrów od wejścia do firmy przystanki komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus), 10 minut piechotą od stacji metra Wierzbno.

CV prosimy wysłać klikając w Aplikuj:

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne