Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant UX/UI

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

Marszałkowska 78/80

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe XD

O projekcie

Jesteśmy wiodącym i jednym z najdłużej działających domów maklerskich w Polsce. Wyróżniamy się zastosowaniem i wykorzystaniem do obsługi naszych klientów innowacyjnych i nowoczesnych technologii.

Poszukujemy projektanta/ki UX, który/a będzie odpowiedzialny/a za projektowanie, rozwijanie i optymalizację naszych serwisów internetowych oraz aplikacji transakcyjnych, webowych i mobilnych.

Zyskasz wpływ na kształt naszych produktów i usług rynku kapitałowego, gdzie zrozumienie doświadczeń i oczekiwań inwestorów giełdowych jest ogromnym wyzwaniem.

Będziesz współpracował w obszarze UX/UI z programistami, analitykami biznesowymi i Product Ownerami na styku biznesu i technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie interfejsów aplikacji internetowych i mobilnych;

  • Prototypowanie w ramach procesu Agile;

  • Rekomendowanie zmian UX w istniejących oraz nowych projektach, produktach;

  • Analiza potrzeb, wymagań klienta;

  • Tworzenie kreacji do kampanii reklamowych, stron internetowych, do kanałów social media, mailingów;

  • Śledzenie trendów rynkowych w projektowaniu serwisów i aplikacji;

  • Monitoring rozwiązań rynkowych produktów maklerskich;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi;

  • Udokumentowane portfolio UX/UI;

  • Umiejętność projektowania skalowalnych rozwiązań z uwzględnieniem różnych urządzeń końcowych m. in. mobilne/desktop;

  • Znajomość Adobe Xd lub innych programów do projektowania;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej;

  • Samodzielność oraz umiejętność planowania i organizacji własnej pracy;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy nad Design System;

  • Doświadczenie w planowaniu, przygotowywaniu i przeprowadzaniu badań użyteczności oraz testów A/B;

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • product owner
  • analityk biznesowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w innowacyjnym środowisku rynku kapitałowego.

  • Pracę na wszystkich etapach projektowania – od opracowania strategii i odkrywania, aż po wdrożenie produktu.

  • Aktywne uczestnictwo w ciągłym procesie doskonalenia produktów.

  • Pracę zgodnie z filozofią AGILE w samoorganizujących się zespołach SCRUM.

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Pakiet medyczny, socjalny, edukacyjny ( np.: nauka języka angielskiego, udział w konferencjach i szkoleniach).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • doskonała lokalizacja biura

Etapy rekrutacji
1

Zgłoszenie online

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Powiadomienie o rezultacie