Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant w branży sanitarnej

"GAZ" Sp. z o.o.

6 5007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Błonie, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

"GAZ” Sp. z o.o. jest kwalifikowanym dostawcą usług Polskiej Spółki Gazownictwa w zakresie projektowania i wykonawstwa sieci i instalacji gazowych. Firma oferuje przyszłym i obecnym odbiorcom gazu ziemnego kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektowania i wykonawstwa sieci i instalacji gazowych jak również przeglądy, wymianę i konserwację instalacji gazowych
Naszym celem jest uzyskanie zadowolenia Klienta , dostarczając mu najwyższej jakości usługi , przy zminimalizowanym udziale samego Klienta .
To nie Klient jest dla nas , to My jesteśmy dla Klienta!

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie pełnej dokumentacji projektowej stacji regazyfikacji LNG, stacji tankowania CNG i LNG, sieci i przyłączy gazowych,
  • Przygotowanie projektów do uzgodnienia w PSG,
  • Współpraca z podwykonawcami,
  • Raportowanie z postępu prac projektowych.
  • Prace biurowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w branży: Gazownictwo, Inżynieria Środowiska
    lub pokrewne,
  • Uprawnienia do projektowania sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń,
  • Doświadczenie min. 3 lata
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, umiejętność logicznego myślenia,
  • Łatwość podejmowania decyzji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania  MS Office, CAD
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie, kontrakt B2B
  • wynagrodzenie zasadnicze plus nagroda regulaminowa oraz dodatkowe nagrody wynikające z realizacji  zadań,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport.

Ogłoszenie archiwalne