Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant w branży technologicznej / procesowej

PROZAP Sp. z o.o.O firmie

PROZAP Sp. z o.o.

Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 13

Puławy

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów w branży technologicznej/ procesowej,

  • współpraca z projektantami różnych specjalności, np. br. aparaty, maszyny, montażową, pomiarową i elektryczną,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - wydział : Inżynieria chemiczna i procesowa, specjalizacja: inżynieria procesowa, biotechnologia, ochrona środowiska, technologia chemiczna lub pokrewne

  • znajomość j. angielskiego – na poziomie min. B1

  • znajomość procesu projektowania w branży technologicznej/procesowej,

  • preferowane kierowanie zespołami kilkuosobowymi (np. asystenci projektanta inni projektanci),

  • umiejętność współpracy z projektantami różnych specjalności, np. br. aparaty, maszyny, montażową, pomiarową i elektryczną,

  • znajomość organizacji/branży, podziału i przebiegu pracy na szeregu stanowiskach w projektowaniu w biurze

  • projektów,

  • 7 lat (min. 5lat) pracy w biurze projektów, w tym min. 3 lata na stanowisku projektanta,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z ponad 50 letnim doświadczeniem w branży

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • atrakcyjny pakiet benefitów: w ramach opłacanego przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotnego finansowana jest podstawowa i specjalistyczna opieka medyczna, diagnostyka, rehabilitacja oraz profilaktyka, dofinansowanie do wczasów oraz do wypoczynku dzieci pracowników, nisko oprocentowane pożyczki mieszkaniowe, wsparcie w trudnych sytuacjach losowych. Pracownicy mają też możliwość przystąpienia do programu grupowego ubezpieczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku