Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant w branży torowej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IDOM jest międzynarodową firmą dostarczającą profesjonalne oraz zintegrowane usługi w zakresie inżynierii, architektury i doradztwa. Firma szybko zdobywa światową reputację. Od momentu powstania w 1957 roku w Hiszpanii firma współpracowała z ponad 10 000 klientów, realizując ponad 30 000 projektów na pięciu kontynentach. Ewolucja rynku i nowe wymagania naszych Klientów sprawiają, że IDOM posiada co raz większy zakres oferowanych usług oraz rozwija umiejętności swoich pracowników. Obecnie zatrudniamy około 2 700 osób, które biorą udział w projektach Spółki na całym świecie. IDOM Polska dysponuje wielobranżowym zespołem prowadzącym projekty infrastrukturalne na różnych etapach procesu inwestycyjnego: Studium Wykonalności, Projekty Koncepcyjne oraz Dokumentacji Projektowej (koncentrując swoją działalność na infrastrukturze transportowej w szczególności kolejowej, drogowej i miejskiej). W obecnej chwili projektujemy około 1000 km linii kolejowych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić prace projektowe pod kierownictwem osoby prowadzącej projekt w danej branży, współpracując również z zespołami projektowymi z IDOM w Hiszpanii. Szukamy osób, samodzielnych, zdolnych do poprowadzenia 3-osobowego zespołu Asystentów. Stawiamy mocno na pozytywne usposobienie i zaangażowanie w powierzone zadania.

    Obowiązki:

    • Przygotowanie oraz nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji projektowej na poziome szczegółowości od studium wykonalności do projektu wykonawczego,
    • Nadzór nad zespołem asystentów przy przygotowywaniu dokumentacji technicznej,
    • Współpraca z pozostałymi projektantami,
    • Przygotowywanie harmonogramów oraz kontrola projektów,
    • Organizacja pracy asystentów,
    • Udział w spotkaniach koordynacyjnych,
    • Czynny udział w spotkaniach z Zamawiającym,
    • Wyjazdy służbowe w celu inwentaryzacji linii kolejowych na potrzeby nowych projektów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w specjalności kolejowej,
    • Minimum 10 lat doświadczenia zawodowego, a w tym 5-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu infrastruktury kolejowej,
    • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności kolejowej,
    • Dobra znajomość Bentley Rail Track, Microstation / AutoCad, oraz MS Office,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Umiejętność organizacji własnej pracy oraz pracy asystentów,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego i/lub rosyjskiego.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Aktywne wsparcie firmy w zakresie szkoleń specjalistycznych np. BIM/REVIT i inne,
    • Możliwość doskonalenia umiejętności z języka angielskiego (kursy wewnętrzne),
    • Pracę w zespole, gdzie stawiamy nacisk na wzajemną pomoc i pozytywną atmosferę,
    • Możliwość pracy nad projektami zagranicznymi,
    • Dogodne miejsce pracy w samym Centrum Warszawy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie na załączonym CV następującej klauzuli/ klauzul oraz przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji.
    Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o. również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Uprzejmie prosimy o przesyłanie informacji dotyczących Państwa wykształcenia oraz doświadczenia w zakresie wymaganym przez Pracodawcę w ogłoszeniu. W przypadku przesłania informacji wychodzących poza wskazany zakres, Pracodawca będzie przetwarzał te informacje zgodnie z przepisami Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 25 maja 2018r.

    Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o.  z siedzibą w Wrocławiu ul. Ślężna 104, lok. 1, 53-111 Wrocław. (e-mail: [email protected]).
    Państwa dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celach rekrutacyjnych, na podstawie udzielonej dobrowolnie zgody, którą można w każdej chwili wycofać.

    Dostęp do Państwa danych będą miały jedynie podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi z zakresu IT, a dane będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji, a jeżeli udzielili Państwo takiej zgody również po jej zakończeniu dla celów przyszłych rekrutacji.

    Mają Państwo prawo do żądania od Administratora dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, możliwość przenoszenia danych oraz wniesienia, lub do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Mają Państwo prawo wycofać każdą wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W celu realizacji powyższych praw prosimy o przez kontakt z Administratorem drogą elektroniczną lub tradycyjną zgodnie z danymi powyżej.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.