Logo Pracuj.pl

Projektant w branży torowej

IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o.

Ślężna 104

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie oraz nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji projektowej na poziome szczegółowości od studium wykonalności do projektu wykonawczego;
  • Nadzór nad zespołem asystentów przy przygotowywaniu dokumentacji technicznej;
  • Organizacja pracy asystentów;
  • Współpraca z pozostałymi projektantami;
  • Przygotowywanie harmonogramów i kontrola terminowości oraz jakości projektów;
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych;
  • Czynny udział w spotkaniach z Zamawiającym;
  • Wyjazdy służbowe w celu inwentaryzacji linii kolejowych na potrzeby nowych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w specjalności kolejowej;
  • Minimum 10 lat doświadczenia zawodowego, a w tym 5-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu infrastruktury kolejowej;
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności kolejowej;
  • Dobra znajomość Bentley Rail Track, Microstation / AutoCad, oraz MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Umiejętność organizacji własnej pracy oraz pracy asystentów;
  • Prawo jazdy kategorii B,;
  • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego i/lub rosyjskiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Aktywne wsparcie firmy w zakresie szkoleń specjalistycznych np. BIM/REVIT i inne;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności z języka angielskiego (kursy wewnętrzne);
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole projektowym działającym w różnych obszarach infrastruktury;
  • Wysoką kulturę organizacyjną, przyjazną atmosferę i wzajemną pomoc;
  • Możliwość doskonalenia zawodowego oraz pracę przy projektach międzynarodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • zajęcia z języka angielskiego
  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

IDOM jest międzynarodową firmą dostarczającą profesjonalne oraz zintegrowane usługi w zakresie inżynierii, architektury i doradztwa. Firma szybko zdobywa uznanie na rynkach światowych. Od momentu powstania w 1957 roku w Hiszpanii firma współpracowała z ponad 10 000 klientów, realizując ponad 30 000 projektów na pięciu kontynentach. Ewolucja rynku i nowe wymagania naszych Klientów sprawiają, że IDOM posiada coraz szerszy zakres oferowanych usług oraz dba o rozwój umiejętności swoich pracowników. Obecnie zatrudniamy niemal 4000 osób, które biorą udział w projektach Spółki na całym świecie. IDOM Polska dysponuje wielobranżowym zespołem prowadzącym projekty infrastrukturalne na różnych etapach procesu inwestycyjnego: Studium Wykonalności, Projekty Koncepcyjne oraz Dokumentacji Projektowej (koncentrując swoją działalność w obszarze infrastruktury transportowej, w szczególności kolejowej, drogowej i miejskiej). W obecnej chwili projektujemy około 1000 km linii kolejowych.

Kogo szukamy?

IDOM poszukuje odpowiedzialnych, skrupulatnych oraz zaangażowanych w powierzone zadania osób do współpracy na stanowisku Projektanta w branży torowej. Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić prace projektowe we współpracy z koordynatorami branżowymi. Szukamy osób nastawionych na rozwój zawodowy oraz zdolnych do poprowadzenia zespołu Asystentów.

Projektant w branży torowej, Ślężna 104, Wrocław