Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant w Specjalności - Instalacje Sanitarne

PRZEDSIĘBIORSTWO OSZCZĘDZANIA ENERGII ESCO sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie samodzielne wykonywanie projektów technicznych instalacji sanitarnych (m. in.: projekty sieci i przyłączy ciepłowniczych, węzłów cieplnych, kotłowni, wewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania, wewnętrznych instalacji ciepłej wody użytkowej oraz wewnętrznych instalacji wody zimnej) wraz z pozyskiwaniem wszystkich wymaganych uzgodnień zgód i pozwoleń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne),

  • co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe przy projektowaniu instalacji i urządzeń ciepłowniczych, sanitarnych, kanalizacyjnych, wentylacyjnych i innych z zakresu instalacji sanitarnych,

  • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • bardzo dobra znajomość programów komputerowych MS Office i Auto CAD,

  • umiejętność czytania ze zrozumieniem map i projektów budowlanych,

  • mile widziane doświadczenie na budowie

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stałą pracę z możliwością rozwoju zawodowego i dalszej kariery,

  • odpowiednio wyposażone stanowisko pracy w naszym biurze w Krakowie,

  • stabilne wynagrodzenie.

O nas

Przedsiębiorstwo Oszczędzania Energii ESCO Sp. z o.o., jest firmą projektowa z ugruntowaną pozycją na rynku. Istniejemy od 2000 roku. Przez okres naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset złożonych projektów, między innymi takich jak: opracowania o charakterze studialnym i koncepcyjnym, audyty energetyczne, świadectwa charakterystyki energetycznej budynków, dokumentacje projektowe w zakresie urządzeń, instalacji i sieci dla ciepłownictwa i ogrzewnictwa, realizacje kotłowni, instalacji wewnętrznych, przyłączy, węzłów i sieci ciepłowniczych, kompleksowe przedsięwzięcia typu esco z gwarancjami oszczędności.