Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant

ALUANT-PROJEKT roboty ogólno-budowlane

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów,

  • kosztorysowanie robót i sporządzanie ofert,

  • obsługa pozyskanych zleceń w zakresie ich realizacji,

  • koordynowanie realizacji zamówień,

  • czynny wkład w proces rozwoju firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość branży budowlanej (roboty elewacyjne, wnętrzarskie, wykończeniowe, aranżacyjne, serwisowe, konstrukcje aluminiowe fasadowe i okienno drzwiowe, drewniane, stalowe),

  • umiejętność projektowania z wykorzystaniem AutoCad,

  • umiejętność kosztorysowania robót budowlanych,

  • znajomość pakietu Office,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętność proponowania innowacyjnych i konstruktywnych rozwiązań,

  • chęć rozwijania się i poszerzania swoich kompetencji.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej,

  • znajomość programów do obsługi ślusarki aluminiowej(np. Reynal, PonzioTech, inne); programy do szybkiego opanowania na szkoleniach,

  • wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • narzędzia do pracy(telefon + komputer)

  • szkolenia

  • kawa/herbata

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata