Projektant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.02.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 23.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Projektant
    Miejsce pracy: Warszawa

    Warszawa - Falenica

    Obowiązki:

    • projektowanie odzieży dziecięcej zgodnej z koncepcją marki;
    • wyznaczanie trendów kolekcji, bazy kolorystycznej oraz motywów dla poszczególnych sezonów/ faz projektowych w wybranej kategorii;
    • prowadzenie dokumentacji projektowej;
    • współpraca z technologami i grafikami w zakresie założeń technologicznych i graficznych do danej kolekcji;
    • monitoring rynku odzieżowego i analiza najnowszych tendencji w modzie dziecięcej.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe (ASP, MSKPU, SAPU, School of Form i itp.)
    • doświadczenie w projektowaniu odzieży min. 4 lata w firmie projektującej i produkującej odzież;
    • bardzo dobra znajomość programu Ms Office, Photoshop i Illustrator;
    • znajomość branży odzieżowej, w szczególności zainteresowanie najnowszymi trendami mody przeznaczonej dla dzieci;
    • kreatywność i poczucie estetyki;
    • dynamizm i umiejętność doskonałej organizacji pracy;
    • znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole;
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie wyznaczającej nowe trendy w branży mody dziecięcej;
    • inspirującą i miłą atmosferę pracy;
    • pakiet Multisport;
    • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.