Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant / Wdrożeniowiec systemów teleinformatycznych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Softelnet jest producentem oraz dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług informatycznych, przeznaczonych dla przedsiębiorstw planujących usprawnienie realizowanych procesów biznesowych. Firma działa od 2001 roku. Od początku istnienia koncentruje się na wykonywaniu dedykowanych systemów IT, które znajdują swoje zastosowanie głównie w telekomunikacji. Wykorzystywane w naszych produktach technologie: GIS, CAD 3D, workflow, magazyn, aplikacje mobilne, umożliwiają efektywne wykorzystanie ich w codziennej pracy zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach funkcjonujących na rynku polskim i zagranicznym.
    Miejsce pracy: Kraków
    nr ref.: SOF/Projektant_Wdrożeniowiec/03/2018

    Zakres obowiązków:

    • wdrażanie systemów telekomunikacyjnych opartych na QGIS, FreeCAD, PostGIS (https://ksavinetworkinventory.com),
    • bezpośredni kontakt z klientem,
    • możliwość przeprowadzania warsztatów i szkoleń dla polskich i zagranicznych firm,
    • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej oraz dokumentacji użytkownika w języku polskim i angielskim,
    • przygotowywanie danych wdrożeniowych wg potrzeb klienta,
    • projektowanie sieci telekomunikacyjnych FTTH (generowanie odpowiedniej dokumentacji, planowanie),
    • testowanie systemów telekomunikacyjnych.

    Wymagania:

    • znajomość programów takich jak QGIS i FreeCAD,
    • mile widziana osoba po kierunku Geodezja i Kartografia / Telekomunikacja / Informatyka lub pokrewne lub studenci ostatnich lat,
    • łatwość w pisaniu dokumentacji,
    • praca w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i analitycznej,
    • pełne zaangażowanie, dokładność, solidność, komunikatywność,
    • własna inicjatywa i kreatywność,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • systematyczny rozwój,
    • interesującą współpracę z firmami telekomnikacyjnymi, integratorami rozwiązań IT,
    • dostęp do najnowszych technologicznie rozwiązań,
    • poznanie aplikacji i systemów klasy Enterprise,
    • możliwość zrealizowania własnych pomysłów,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Sposób aplikacji:
    Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    W temacie wiadomości proszę podać nr ref.: SOF/Projektant_Wdrożeniowiec/03/2018.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Softelnet spółka akcyjna sp.k. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z obowiązująca ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2014r. nr 0 poz. 1182."