Oferta pracy

Projektant Wiodący w Dziale Elektrycznym

Blumenbecker Engineering PolskaO firmie

  • Ligocka 103, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Blumenbecker Engineering Polska

Ligocka 103

Katowice

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która będzie koordynowała technicznie projekty w obszarze elektrycznym zgodnie z założeniami kontraktu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu, konstruowaniu układów elektrycznych maszyn, urządzeń, stanowisk zautomatyzowanych, zrobotyzowanych, montażowych (mile widziane w branży automotive).

  • Znajomość elektrycznych systemów CAD oraz znajomość technologii i standardów przemysłowych w zakresie projektowania elektrycznego.

  • Doświadczenie w koordynacji technicznej projektów elektrycznych oraz kontroli zgodności projektu z założeniami.

  • Umiejętność planowania i podejmowania decyzji.

  • Umiejętność zarządzania kilku osobowym zespołem projektantów z uwzględnieniem delegowania i rozliczania zadań.

  • Umiejętność wdrażania standardów projektowych, innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność pracy zespołu i jakość realizowanych zadań.

  • Bardzo dobrą znajomość oprogramowania EPLAN.

  • Uprawnienia SEP grupa G1 kategoria E i D do 1kV.

  • Zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektrotechnika, mechatronika, automatyka).

  • Dobrą znajomość języka angielskiego (niemiecki mile widziany).

To oferujemy

  • Zapewniamy rozwój oraz wdrożenie.

  • Realizujemy innowacyjne projekty dla klientów z całego świata.

  • Mamy nieprzeciętnie dobry zespół, z którymi będziesz współpracować.

  • Pakiet socjalny, w którym odnajdziesz dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, do której możesz dołączyć z rodziną oraz pakiet sportowy, który wybierzesz według swoich korzyści.

  • Świetną atmosferę, spotkania oraz wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Zapoznamy się z Twoją aplikacją

3

Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę telefoniczną

4

Zaprosimy Cię na bezpośrednią rozmowę kwalifikacyjną

5

Podejmiemy decyzję

6

Powitamy Cię w Zespole!

Firma Blumenbecker Engineering Polska to wiodący integrator systemów przemysłowych, zajmujący się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem, kompletnych rozwiązań

z zakresu automatyki i robotyki w najróżniejszych branżach produkcyjnych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy