Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant Wnętrz

Piotr Paradowski Biuro ProjektoweO firmie

Piotr Paradowski Biuro Projektowe

Krowoderska 41/1

Kraków

Obowiązki:
  • przygotowywanie koncepcji projektów wnętrz
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • wykonywanie rysunków technicznych i wykonawczych
  • projektowanie mebli na wymiar
  • przygotowywanie wycen
  • dobór materiałów wnętrzarskich i wykończeniowych
  • koordynacja procesu projektowego

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość programów: AutoCAD, Photoshop, Excel
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i wykonawczego
  • doświadczenie w projektowaniu mebli
  • umiejętność wykonywania spisów materiałowych do projektów
  • znajomość materiałów wnętrzarskich i wykończeniowych
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów projektowych
  • kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w młodym, kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze
  • biuro w centrum Krakowa
  • duże możliwości rozwoju
  • pracę przy projektach hotelowych, restauracyjnych oraz prywatnych
CV + PORTFOLIO zawierające projekt wnętrza - koncepcja oraz rysunki wykonawcze prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
Przesłane pliki nie powinny przekraczać 10 Mb.

Ogłoszenie archiwalne