Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant wnętrz

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Lublin, woj. lubelskie

    Zadania:

    • profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta oraz uzgodnienia dotyczące aranżacji wnętrz klienta
    • przygotowanie projektu aranżacji pomieszczeń i ich wizualizacji
    • doradztwo przy doborze produktów z oferty firmy
    • nadzór na całością projektu
    • realizacja celów wyznaczonych przez firmę

    Oczekiwania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • znajomość rynku ekskluzywnych mebli, umiejętność projektowania z uwzględnieniem mebli z oferty firmy
    • obsługa programów graficznych SketchUp, VRay,
    • dobra umiejętność obsługi komputera w tym pakiet MSOffice
    • umiejętność inwentaryzacji pomieszczeń
    • umiejętność prowadzenia nadzoru nad prowadzonym projektem
    • znajomość trendów w urządzaniu wnętrz kompleksowych: podłogi, stolarka wewnętrzna, oświetlenie itp.
    • mile widziane doświadczenie w projektowaniu/sprzedaży kuchni
    • umiejętność wykonywania projektów z uwzględnieniem zmian w układzie pomieszczeń tj. dostosowanie aranżacji developera do potrzeb klienta
    • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi oraz duża samodzielność i umiejętność planowania pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy

    Jak odpowiedzieć na wybraną ofertę pracy?
    Proponujemy złożyć CV i list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.
    UWAGA! Na dokumentach CV oraz listach motywacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
    "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KLER S.A., ul. Piastowska 39b 46-380 Dobrodzień, moich danych osobowych zawartych w CV
    oraz innych przesłanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do przyszłych procesów rekrutacji prowadzonej przez spółkę KLER S.A.
    jak również przesyłania informacji o ich rozpoczęciu. Oświadczam, że podaję dane i wyrażam zgodę dobrowolnie i w sposób świadomy, zaś
    administrator danych przed wyrażeniem niniejszej zgody przekazał mi informacje, o których mowa w art. 13 RODO, w tym informację o możliwości
    cofnięcia wyrażonej zgody.”
    Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi.
    KLAUZULA INFORMACYJNA W PRZYPADKU ZBIERANIA BEZPOŚREDNIO OD KANDYDATA

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
    KLER S.A., z siedzibą w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 39b, 46-380 Dobrodzień, działającą na podstawnie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000056597, NIP 575-00-07-865, o kapitale zakładowym w wysokości 51.668.360,00 złotych, wpłacone 51.668.360,00 zł., zwanym dalej w skrócie jako Administrator.

    Dane kontaktowe Administratora:
    adres: ul. Piastowska 39b, 46-380 Dobrodzień, Polska
    telefon: + 48 343 529 100
    e-mail: [email protected]

    Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu:
    a) realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych.

    A jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę zawartą w formularzu aplikacyjnym Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także:

    b) w zakresie wizerunku (podstawa prawna: 222 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia);
    c) w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 222 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).

    Jeżeli wyrazi Pani/Pan którąkolwiek z wyżej wskazanych zgód, przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć w następujący sposób poprzez stosowne oświadczenie woli przekazane na adres lub e-mail Administratora.
    Podanie danych osobowych, o których mowa w lit. a) powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w lit. b) oraz c) powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).
    Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od złożenia aplikacji , a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 12 miesięcy od złożenia aplikacji. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje lub wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
    Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, zewnętrzni dostawcy usług służących rekrutacji.
    Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
    Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych). Informuję, iż Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy w celu
    weryfikacji prawidłowości.