Oferta pracy

KLER S.A.

Projektant wnętrz

KLER S.A.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 11 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta oraz uzgodnienia dotyczące aranżacji wnętrz klienta

  • przygotowanie projektu aranżacji pomieszczeń i ich wizualizacji

  • doradztwo przy doborze produktów z oferty firmy

  • nadzór na całością projektu

  • praca na rzecz salonów firmowych w regionie Białegostoku i Olsztyna

  • realizacja celów wyznaczonych przez firmę

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • znajomość rynku ekskluzywnych mebli, umiejętność projektowania z uwzględnieniem mebli z oferty firmy

  • obsługa programów graficznych SketchUp, VRay,

  • dobra umiejętność obsługi komputera w tym pakiet MSOffice

  • umiejętność inwentaryzacji pomieszczeń

  • umiejętność prowadzenia nadzoru nad prowadzonym projektem

  • znajomość trendów w urządzaniu wnętrz kompleksowych: podłogi, stolarka wewnętrzna, oświetlenie itp.

  • umiejętność wykonywania projektów z uwzględnieniem zmian w układzie pomieszczeń tj. dostosowanie aranżacji developera do potrzeb klienta

  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi oraz duża samodzielność i umiejętność planowania pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu/sprzedaży kuchni

KLER S.A.

Producent ekskluzywnych mebli tapicerowanych posiadająca silną pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje