Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant wnętrz

Nstudio Natalia Osipa-Indycka

2 8004 000 netto (+ VAT) / mies.

aleja Tadeusza Rejtana 53A

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej projektów wnętrz i mebli

  • przygotowywanie koncepcji, układów funkcjonalnych oraz projektów wnętrz 3D

  • przygotowanie gotowych zestawień produktów,

  • przygotowanie ilościowe produktów (płytki, okładziny etc.)

Nasze wymagania

  • znajomość programów sketchup, vray oraz layout, photoshop, excel,

  • umiejętność wyszukiwania perełek (mebli dodatków)

  • mile widziane doświadczenie w branży

  • mile widziane portfolio z wizualizacjami

To oferujemy

  • możliwości rozwoju, wyjazdy na szkolenia

  • wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności

  • pracę przy ciekawych projektach

  • praca od poniedziałku do piątku

  • stanowisko z komputerem

  • system premii rocznej

Poszukujemy osoby z umiejętnościami tworzenia projektów wnętrz, z wiedzą techniczną i wysokim poczuciem estetyki. Kreatywność to synonim projektanta wnętrz. Wykształcenie kierunkowe takie jak architektura wnętrz mile widziane.

Pracownia Nstudio tworzy funkcjonalne wnętrza, nowoczesne i eleganckie. Często przenika styl skandynawski lub francuski. Nasi klienci cenią sobie naszą elastyczność, projekty są skrojone idealnie pod zamawiających. Najczęściej realizujemy projekty prywatne, ale w swoim portfolio mamy również sale balową, szkołę, czy apartamenty na wynajem w Zakopanem. Nstudio to firma, która jest na rynku 3 lata i dynamicznie się rozwija.

Działamy głównie w Rzeszowie, okolicach Łańcuta i Leżajska.

Przewiń do profilu firmy