Oferta pracy

Projektant Wyrobu

Grupa Amica

  • Adama Mickiewicza 52, Wronki
    Wronki, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Grupa Amica

Adama Mickiewicza 52

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie założeń konstrukcyjnych dla nowych projektów

  • Projektowanie części , podzespołów, zespołów oraz gotowego wyrobu AGD

  • Przygotowanie i opracowanie dokumentacji technicznej,

  • Śledzenie, analiza i monitorowanie rozwiązań konkurencji

  • Poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań

  • Optymalizacja istniejących konstrukcji

  • Badanie realności wdrożenia najbardziej „nieprawdopodobnych” pomysłów,

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi (dostawcy, biura projektowe, placówki R&D, itp.)

  • Przygotowywanie wyrobów do badań oraz udział w badaniach, ocena i analiza wyników

  • Przygotowywanie wyrobów do uruchomienia produkcji seryjnej

  • Wsparcie produkcji – współpraca z komórkami produkcyjnymi na etapie wdrażania projektów

  • Wsparcie techniczne działów marketingu, zakupów i produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Projektant/Konstruktor min 2lata – warunek konieczny

  • Prezentacja własnego dorobku zawodowego np. portfolio projektowego będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość programu CAD/3D – znajomość PTC Creo będzie dodatkowym atutem

  • Sprawne posługiwanie się aplikacjami MS Office, w szczególności Excel

  • Mile widziana znajomość systemu SAP i PDM/PLM Windchill

  • Znajomość zasad projektowania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności analityczne

  • Kreatywność i innowacyjność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych

  • Kontakt z najnowszymi technologiami stosowanymi w branży AGD

  • Możliwość realizacji ambitnych projektów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ośrodek wypoczynkowy