Oferta pracy

Projektant ze znajomością programu REVIT

Partner Plan Biuro Inżynierskie Budownictwa Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań

Nasze wymagania

  • Biegła, praktyczna umiejętność pracy w programie Revit

  • Wykształcenie architektoniczne

  • Dobra znajomość warunków technicznych oraz przepisów prawa budowlanego

  • Konieczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta

  • Mile widziane uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Ciekawą pracę w większym zespole architektów i inżynierów nad realizacją dużych projektów, głównie dla inwestorów zagranicznych,

  • Szkolenia specjalistyczne,

  • Możliwość uczestnictwa w procesie realizacji inwestycji - PARTNER PLAN jest również Inwestorem Zastępczym projektowanych inwestycji, a także pełni obowiązki Nadzoru Inwestorskiego i Nadzoru Autorskiego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy