Logo Pracuj.pl

Promenada New Pracownik Kuchni Restauracji Pizza Hut

AmRest Sp. z o.o. - Pizza HutO firmie

3 000–4 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta,
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik,
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijające szkolenie, aby zapewnić Ci dobry start
  • Grafik pracy dopasowany do Twoich potrzeb
  • Zniżka na ulubione produkty w restauracjach Pizza Hut, KFC, Burger King i kawiarniach Starbucks
  • Uniform pracowniczy
  • Możliwość awansu dzięki dopasowanej do Ciebie ścieżce rozwoju
  • Nagrody za osiągnięcia i konkursy

Nasze wymagania

  • Wyśmienitą obsługę naszych Gości
  • Szacunek do standardów jakości
  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Promenada New Pracownik Kuchni Restauracji Pizza Hut, Warszawa