„Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę i360 Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-057), ul. H. Sienkiewicza 85/87 lok 8, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE." Informujemy, że Administratorem danych jest i360 Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-057), ul. H. Sienkiewicza 85/87 lok 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
I360 SP. Z O. O.

Promotional Offers Sourcing Manager

I360 SP. Z O. O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 09 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie ofert promocyjnych do programu lojalnościowego międzynarodowej korporacji

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Partnerami projektu (dostawcami ofert) w tym cold calling

  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi Partnerami

  • Umawianie i przeprowadzanie spotkań biznesowych online

  • Współudział w tworzeniu strategii programu lojalnościowego

  • Udział w realizacji kampanii marketingowych Partnerów

  • Realizacja wyznaczonych targetów sprzedażowych

  • Tworzenie bazy osób decyzyjnych

  • Raportowanie działań handlowych w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w osiąganiu postawionych celów sprzedażowych

  • Komunikatywność

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym, doświadczenie w prowadzeniu oraz rozliczaniu projektów

To oferujemy

  • Inspirującą pracę w zgranym zespole (średnia wieku 32 lata)

  • Długookresową perspektywę zatrudnienia

  • Nieograniczony pakiet szkoleniowy

  • Specjalne przywileje po 2, 3, 5 oraz 10 latach pracy

  • Możliwość współpracy przy kampaniach marketingowych z największymi markami

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • W czasach pandemii – możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie (home office)

i360 Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu i kompleksowej realizacji, dostosowanych do potrzeb Klientów biznesowych, programów wspierających sprzedaż i budujących lojalność konsumentów i pośredników handlowych – tj. programów motywacyjnych B2B, lojalnościowych B2C oraz programów typu reward&recognition B2B2C.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

(Osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie ofert promocyjnych)

Przewiń do profilu firmy

Jak wygląda typowy dzień pracy:

  • Przegląd celów do osiągnięcia w danym dniu

  • Monitorowanie aktywności rynkowej potencjalnych partnerów projektu

  • Ustalanie danych kontaktowych do potencjalnych Klientów

  • Budowanie i pielęgnacja networku kontaktów

  • Bezpośredni kontakt (telefon, email, Teams/Zoom/Skype/Webex/inne) z decydentami

  • Prezentacja oferty i follow up. Negocjacje warunków umowy

  • Raportowanie. W i360 uważamy, iż zarządzać można tylko tym, co mierzymy

Nie aplikuj, jeżeli:

  • Szukasz pracy na chwilę

  • Nie jesteś przekonana/y, iż praca w sprzedaży to Twoje powołanie

  • Nie potrafisz pracować indywidualnie lub nie lubisz pracy samodzielnej

  • Ambitne cele wywołują u Ciebie niechęć

  • Potrzebujesz ciągłej motywacji do działania ze strony swojego pracodawcy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj znajdujący się pod ogłoszeniem wraz z załączoną klauzulą.