Promotor - Ankieter

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 23.09.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 23.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    THESAR-PRO Sp. z o.o.
    top
    Jesteśmy firmą współpracującą z dużym operatorem telekomunikacyjnym w zakresie prowadzenia projektów informatycznych o charakterze osobowym.

    Miejsce pracy: Kielce

    Opis stanowiska:

    • przekazywanie klientom (mieszkańcom) informacji o rozpoczynającej się/prowadzonej inwestycji w zakresie podłączenia budynku/osiedla do światłowodowej, szybkiej sieci transmisji danych (Internet/TV/Telefon itp.)
    • wypełnianie ankiet sprzedażowych i deklaracji
    • ewidencja dokumentów
    • sporządzanie raportów

    Szukamy:

    • osób otwartych na kontakt z innymi (komunikatywnych)
    • optymistycznych
    • rzetelnych
    • skrupulatnych
    • z doświadczeniem w pracy ankietera lub osoby przeprowadzającej działania w terenie
    • przekonujących i nakierowanych na realizację wyznaczonych zadań
    • z podstawową znajomość Excela

    Wynagrodzenie:

    • od 2500 brutto
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.