Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Promotor - Doradca Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubisz kawę?
    Cenisz trwałe produkty i umiesz docenić jakość?
    Jesteś uczniem lub studentem i dysponujesz wolnym czasem?
    Jeśli jesteś ambitny, energiczny i lubisz wyzwania…

    Zapraszamy do zespołu JURA Poland!
    Lokalizacja: Warszawa

    Oferujemy:

    • Stanowisko Doradcy Klienta w zakresie automatycznych ekspresów do kawy szwajcarskiej marki
    • Pracę w wymiarze 80 godzin miesięcznie (20 godzin tygodniowo, głównie w weekendy)
    • Wynagrodzenie - stawka godzinowa i atrakcyjny system bonusowy za sprzedaż
    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

    Zakres obowiązków:

    • Prezentacja i aktywna sprzedaż produktów marki JURA
    • Wsparcie klienta przy zakupie
    • Dbanie o ekspozycję i dobry wizerunek marki JURA

    Oczekiwania:

    • Komunikatywność, rzetelność i uczciwe podejście do powierzonych obowiązków
    • Orientacja na działanie i osiąganie zamierzonych celów
    • Chęć rozwoju i doskonalenia technik sprzedażowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z lokalizacją klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JURA Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JURA Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.