Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Promotor ds. Sprzedaży - sklepy zoologiczne

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Ponadto w Bayer otrzymasz unikalną możliwość aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

W chwili obecnej do Działu Animal Health, poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

Promotor ds. Sprzedaży (sklepy zoologiczne)
Teren pracy: województwo mazowieckie i lubelskie
Okres współpracy: do 30 września 2017r.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży weterynaryjnych produktów leczniczych w sklepach zoologicznych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów sprzedaży,
  • Przeprowadzanie spotkań i negocjacji handlowych,
  • Osiąganie założonych celów sprzedaży i zyskowności,
  • Rozwijanie i umacnianie biznesowych zależności przez regularne kontakty i współpracę z partnerami biznesowymi,
  • Budowanie długotrwałych relacji z partnerami na poziomie zgodnym ze standardami firmy,
  • Udział w analizie doświadczeń i poziomu satysfakcji klientów,

Wymagania:

  • Minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży lub trade marketingu (rynek FMCG),
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: weterynaria, ekonomia, zarządzanie i marketing),
    mile widziani studenci ostatniego roku studiów,
  • Doświadczenie w utrzymywaniu długofalowych relacji z klientem,
  • Dobra organizacji pracy własnej,
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność za podjęte decyzje,
  • Wysoki poziom komunikatywności,
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, kreatywność,
  • Doświadczenie i umiejętność w tworzeniu nowych rozwiązań trade marketingowych,
  • Dobra znajomość programów MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Duża mobilność, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, zatrudnienie przez firmę zewnętrzną,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczeń w międzynarodowej organizacji,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny.

Jeśli myślisz o karierze w międzynarodowej korporacji, chcesz pracować z najlepszymi specjalistami
w swojej branży, nie boisz się wyzwań i chcesz się rozwijać – nie zwlekaj!

Prześlij swoje CV i list motywacyjny klikając na Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).
Passion to innovate | Power to change
Skontaktuj się z nami:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się