Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Promotor marki - Doradca klienta

JURA Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja i aktywna sprzedaż produktów marki JURA

  • Wsparcie klienta przy zakupie

  • Dbanie o ekspozycję i dobry wizerunek marki JURA

Nasze wymagania

  • Status studenta (warunek konieczny)

  • Komunikatywność, rzetelność i uczciwe podejście do powierzonych obowiązków

  • Orientacja na działanie i osiąganie zamierzonych celów

  • Chęć rozwoju i doskonalenia technik sprzedażowych

To oferujemy

  • Stanowisko Doradcy Klienta w zakresie automatycznych ekspresów do kawy szwajcarskiej marki

  • Pracę w wymiarze 80 godzin miesięcznie (20 godzin tygodniowo, głównie w weekendy)

  • Wynagrodzenie - stawka godzinowa i atrakcyjny system bonusowy za sprzedaż

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe