Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Promotor Marki Hoof

HOOFO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
O nas
Od ponad 20 lat zajmujemy się realizacją przestrzeni biurowych i komercyjnych. W 2020 roku – po znaczącym poszerzeniu portfolio produktowego, wprowadzeniu nowych usług i wzmocnieniu kompetencji zespołu – stworzyliśmy nową markę. Jako HOOF jesteśmy oficjalnym partnerem światowej klasy producentów, takich jak Vitra, Prostoria, Pedrali, +Halle, Mikomax Smart Office.
Korzystając z wieloletniego doświadczenia i zbudowanego na licznych realizacjach know-how pracujemy w obszarze kompleksowego wyposażania wnętrz wielkopowierzchniowych. Dostarczamy rozwiązania dla biur, instytucji publicznych, przestrzeni komercyjnych, audytoriów, hoteli, restauracji, stref wspólnych i food courtów w galeriach handlowych. Naszymi klientami są architekci i biura projektowe, deweloperzy, komercjalizatorzy, firmy prywatne, start up-y, korporacje, firmy produkcyjne oraz branża HoReCa.

Poznaj nas bliżej na hoof.pl

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie relacjami z architektami: budowanie profesjonalnego wizerunku marki, nawiązywanie kontaktów, promowanie oferty produktowej HOOF, organizowanie i prowadzenie szkoleń. Do jej zadań będzie należało również nieustanne poszukiwanie ciekawych rozwiązań, które wpłyną na udoskonalenie oferty i wzmocnienie pozycji rynkowej marki HOOF.

Oczekiwania

Szukamy kandydatów:

  • Posiadających wykształcenie wyższe, szczególnie mile widziane wykształcenie wyższe architektoniczne,
  • Dynamicznych, zorientowanych na klienta i wynik,
  • Chcących nieustannie się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę,
  • Swobodnie posługujących się językiem angielskim również podczas prowadzenia prezentacji oraz publicznych wystąpień,
  • Posiadających prawo jazdy kat. B i gotowych do odbywania podróży służbowych,
  • Sprawnie posługujących się programami z pakietu MS Office, w szczególności: Excel, Word, Power Point,
  • Mile widziane doświadczenie w branży mebli biurowych, siedzisk obiektowych, wyposażenia powierzchni komercyjnych oraz podstawowa znajomość programu AutoCad.

Zapewniamy

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części zasadniczej oraz prowizji za realizację projektów,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w atrakcyjnej części Krakowa – Zabłocie Concept House,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów - doceniamy zaangażowanie,
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), telefon, laptop,
  • Systematyczne szkolenia produktowe w Polsce i za granicą,
  • partnerską atmosferę, która umożliwia nam osiąganie dobrych wyników.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mikomax Poznań sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Gwarantujemy zachowanie pełnej dyskrecji

Ogłoszenie archiwalne