Oferta pracy

Promotor Marki - Konsultant Żywieniowy

Farmina Pet Foods Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Farmina Pet Foods to rodzinna firma, założona w 1965 roku w Neapolu. Firma posiada trzy fabryki i obecna jest w ponad 60 krajach. Specjalizuje się w tworzeniu najlepszych, naturalnych systemów żywieniowych, opartych na badaniach naukowych. W portfolio firmy znajdują się najwyższej jakości karmy bytowe oraz naturalne diety weterynaryjne.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne rekomendowanie produktów i ich odsprzedaż podczas akcji promocyjnych.
  • Obsługa klienta, udzielanie konsultacji żywieniowych.
  • Prowadzenie akcji promocyjnych, samplingowych w sklepach zoologicznych i parkach.
  • Udział w piknikach oraz targach z branży zoologicznej.
  • Merchandising, dbanie o wygląd produktów w sklepach.
  • Raportowanie działań z pracy.
  • Szkolenia pracowników w sklepach zoologicznych.
  • Szkolenia i pilotowanie pracy Farmina Army na podległym terenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie lub wykształcenie z branży zoologicznej lub weterynaryjnej będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość podstawowych technik sprzedaży.
  • Wiedza na temat merchandisingu.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Pewność siebie, otwartość, samodzielność i pozytywne nastawienie.
  • Aktualne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie województwa pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (5 dni pracy od poniedziałku do niedzieli).
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy