Oferta pracy

Promotor marki vivo – Doradca Klienta

VP TECH Sp. z o.o.O firmie

  • Świdnica

    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne promowanie produktów marki Vivo klientom sklepu

  • Aktywne działania prowadzące do zwiększenia świadomości marki Vivo wśród klientów

  • Dbanie o właściwą ekspozycję i dobry wizerunek marki Vivo

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych i bieżące raportowanie wyników

  • Aktywna współpraca z teamem regionalnym w zakresie wymiany doświadczeń, „dobrych praktyk” sprzedażowych i rozwijania własnych umiejętności technik sprzedaży

Nasze wymagania

  • Entuzjastyczne podejście do pracy, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Sumienność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach

  • Zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych

  • Chęć rozwoju i doskonalenia technik sprzedażowych

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie sprzedażowe oraz status studenta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię zależną od sprzedaży

  • Szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży

  • Wsparcie managera regionalnego oraz trenera produktowego

  • Elastyczny grafik

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

VP TECH Sp. z o.o.

vivo jest globalną marką specjalizującą się w kreowaniu i produkcji innowacyjnych smartfonów i akcesoriów.

Jesteśmy #2 w Chinach i Indiach oraz #5 na Świecie.

Każdego dnia ponad 300 milionów Klientów w 19 krajach na świecie używa naszych produktów.

Dołącz do nas jako:

Przewiń do profilu firmy

Jeśli interesujesz się nowoczesną technologią, a do tego jesteś ambitny i energiczny to zapraszamy do wyjątkowego zespołu promującego nową markę telefonów komórkowych w Polsce – Vivo smartphone!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.