Oferta pracy

Promotor marki wiodącego banku

OEX Cursor S.A.

  • Chojnice

    Chojnice, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktu wiodącego międzynarodowego banku

  • realizacja planów sprzedażowych – posiadamy atrakcyjny system premiowy, jeśli jesteś aktywny zarabiasz wyższe premie

  • bezpośrednia praca z Klientem

  • czynne promowanie i przedstawianie oferty

  • praca administracyjna

Nasze wymagania

  • dobra organizacja czasu pracy

  • samodzielność oraz konsekwencja w dążeniu do osiąganych celów

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań

  • znajomość technik sprzedaży będzie Twoim dodatkowym atutem, ale jeśli chcesz się ich nauczyć, to trafisz do profesjonalistów, którzy Cię tego nauczą. Jest to miejsce dla Ciebie

Mile widziane

  • umiejętności sprzedażowe

To oferujemy

  • Zależy Ci na miłej atmosferze? Zapewniamy ją

  • U nas decydujesz, w jakim wymiarze pracujesz - pełen etat, określone dni - my zapewniamy stabilizację zatrudniania na umowę zlecenie

  • Nie masz doświadczenia, nic nie szkodzi, nauczymy Cię wszystkiego - zapewniamy profesjonalne szkolenia oraz doszkalania online

  • Jesteś otwarty dla ludzi i komunikatywny - jest to miejsce Twojego rozwoju

  • Jesteś aktywny, dbasz o siebie - zapewniamy możliwość skorzystania z benefitów firmowych na preferencyjnych warunkach (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • karta sportowa MultiSport

Jesteśmy liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Kompleksowo obsługujemy wszystkie procesy wsparcia sprzedaży. Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego Klienta, jednego z największych Banków w Polsce.

Nasze usługi wsparcia sprzedaży oparte są na działaniu ekspertów z wielu dziedzin tak ,by przyniosły naszym Klientom jak największe korzyści. Korzystamy z zaawansowanej technologii, którą dopasowujemy do systemów i procesów naszych Klientów.

Naszą główną siłą są ludzie. To dzięki sumiennym i dobrze wyszkolonym pracownikom jesteśmy w stanie działać szybko i sprawnie, niezależnie od poziomu złożoności zlecenia. Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli szukasz trampoliny do rozwoju swoich umiejętności