Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Promotor RTV marki Philips

  • Kraków, Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Support Team Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Kraków, Tarnów

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż bezpośrednia telewizorów marki Philips na terenie sklepu z elektroniką użytkową (Media Markt lub Saturn)
    • Dbanie o ekspozycję na terenie sklepu
    • Promowanie produktów marki wśród klientów sklepu.
    • Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych poprzez aplikacje www.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Sumienności w wykonywaniu obowiązków.
    • Dyspozycyjności w weekendy.
    • Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych.
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
    • Umiejętności pracy w zespole i pod presją wyniku.
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie sprzedażowe oraz status ucznia lub studenta.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne konkurencyjne wynagrodzenie oparte na stałej stawce godzinowej oraz premii uzależnionej od wyników
    • Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne.
    • Elastyczny grafik
    • Stabilność zatrudnienia
    • Bardzo dobra atmosferę pracy oraz wsparcie wykwalifikowanych opiekunów
    • Dodatkowe benefity za osiągnięte wyniki pracy.

    Więcej na temat TV marki Philips znajdziesz tutaj

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  klikając w przycisk aplikowania.

    Obecnie prowadzimy rekrutacje do sklepów w kilku województwach w związku z tym

    prosimy wpisać nazwę miasta do jakiego aplikujesz w temacie wiadomości.

    Uprzejmie informujemy ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie  zgody  nie  wpływa  na  zgodność  z  prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Support Team Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.  Może Pani/Pan skontaktować się z nami pisząc na adres: ul. Rzymowskiego 53 02-697 Warszawa lub pisząc na adres: [email protected]

    Przekazanie CV oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne a brak wyrażenia zgody, spowoduje że nie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji procesu obecnej  rekrutacji.

    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest udzielona zgoda.
    Pani/Pana CV będzie przechowywany do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody lub maksymalnie do 3 miesiecy , od momentu wpłynięcia do nas CV.
    Nie będziemy przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.
    Dane beda przetwarzane wyłącznie do realizacji procesu rekrutacji.
    Ma Pani/Pan prawo żądać od nas dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

    W związku z przetwarzaniem przez nas Pani/Pana CV, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa urzędu ochrony danych osobowych.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.